تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز پرستار

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، سیاوش زراعتی معاون مدیریت شعب استان با همراهی ایثار شاقوزایی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی و سید عادل رضوی معاون دایره مذکور، طی دیدار های با کادر درمان شهرستان زاهدان، ضمن گرامیداشت روز پرستار از زحمات آنان تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، سیاوش زراعتی معاون مدیریت شعب استان با همراهی ایثار شاقوزایی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی و سید عادل رضوی معاون دایره مذکور، طی دیدار های با کادر درمان شهرستان زاهدان، ضمن گرامیداشت روز پرستار از زحمات آنان تقدیر نمود.

زراعتی در دیدار با دکتر مالکی ریاست بیمارستان الزهراء زاهدان بیان نمود: به نمایندگی از سوی خانواده بزرگ بانک مسکن، روز پرستار که مزین به نام و مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها می باشد را به شما و همه همکاران زحمتکش و صبورتان تبریک عرض می نمایم . امروز در جمع شما حاضر شدیم تا ضمن تقدیر از زحمات این عزیزان، به آنان بگوییم قدر ایثارگری و صبوری این عزیزان را در این دوره مبارزه با ویروس کرونا می دانیم و قدردان تلاش هایشان هستیم و امیداورم بزودی شاهد برطرف شدن این بیماری باشیم. بانک مسکن نیز همگام با کادر درمان سعی نموده است در این نبرد سهیم باشد و با پیاده سازی ارائه خدمات در بستر وب، سعی نموده است از ایجاد تجمع و رفت و آمدهای غیر ضرور بکاهد و باید عرض کنم خدمات افتتاح حساب،درخواست دریافت تسهیلات،فعال سازی همراه بانک و فعال سازی رمز پویا به صورت کامل در سایت بانک مسکن ارائه می شود و همچنین با راه اندازی بانکداری تصویری به عنوان اولین بانک ارائه دهنده این خدمت در ایران اسلامی، سعی نموده است همگام با کادر درمان قدم بردارد تا تلاش های این عزیزان دارای اثرگذاری بیشتری شود.

در ادامه دکتر مالکی ضمن تشکر از حضور کارکنان بانک مسکن در بیمارستان ابراز خشنودی نمود و بیان کرد: پس از انقلاب جمهوری اسلامی، در این استان اولین گرامیداشت روز پرستار را برگزار نمودم و تا کنون اهتمام ویژه ای به این قشر تلاشگر داشته ام . فردی که رشته پرستاری را برای ادامه تحصیل انتخاب می کند در آینده خود روز و شب های پر زحمت، دوری از خانواده و تمام مشکلات آن را پیش بینی کرده است و بی شک ادامه این راه روحیه بسیار بالایی همراه با مهربانی و صداقت را می طلبد که در کادر درمان و پرستاران عزیز شاهد آن می باشیم.من هم امیدوارم بزودی بتوانیم این ویروس را شکست دهیم و باری گران را از دوش کادر درمان و این قشر جهادگر برداریم.

شایان ذکر است طی دیدارهایی با آقای دکتر هاشمزهی رییس بیمارستان خاتم و پرستاران بیمارستان ذکر شده و کادر درمان درمانگاه سلمانزاده زاهدان از زحمات آنان نیز قدردانی گردید.
آخرین بروزرسانی 1399/12/6