گرامیداشت روز خبرنگار در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

گرامیداشت روز خبرنگار در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

گرامیداشت روز خبرنگار در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

به مناسبت روز خبرنگار نشستی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان، سیاوش زراعتی  معاون مدیر شعب استان، همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی و اصحاب رسانه برگزار گردید .
جعفری ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفدهم مرداد ماه به مناسبت روز خبرنگار بیان نمود:  بی شک رشد سطح آگاهی جامعه مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی خبرنگاران می باشد . مدیریت شعب استان  نیز با استفاده از این توانایی ها سعی در تحقق اهداف سازمانی خود دارد که جای دارد از تعامل خوب خبرنگاران استان با مجموعه بانک مسکن تقدیر نمود.

مدیرشعب استان طی این نشست بیان نمود: بانک مسکن در استان با هدف خانه دار نمودن هم استانی های گرامی نسبت به پرداخت انواع تسهیلات اقدام نموده است و 90 درصد این تسهیلات پرداختی در بخش مسکن صرف گردیده است ولیکن بانک مسکن در راه توسعه استان با مشکلی بنام عدم پرداخت اقساط مواجه می باشد که امیدوارم هم استانی های گرامی با استفاده از مدت زمان باقی مانده در طرح  بخشودگی جرایم تبصره 35  بتوانند از بخشودگی جرایم بهره مند شوند و نسبت به پرداخت اقساط معوق خود اقدام نمایند .در ادامه جعفری آمار عملکرد مدیریت شعب استان در بخش بخشودگی جرایم تبصره 35 را تشریح نمود.

در  پایان مراسم از خانم شریفی خبرنگار روزنامه خراسان،خانم علی آبادی نماینده آخرین خبر در استان سیستان و بلوچستان و خانم خجسته  مدیرمسوول روزنامه صدگنج  و سرپرست روزنامه شرق در استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به جهت تعامل مناسب تقدیر گردید .

آخرین بروزرسانی 1398/9/10