گرامیداشت روز خبرنگار در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

گرامیداشت روز خبرنگار در مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان

به مناسبت روز خبرنگار نشستی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان، همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی و برخی اصحاب رسانه برگزار گردید .

به مناسبت روز خبرنگار نشستی با حضور محمدرضا جعفری مدیر شعب استان، همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی و برخی اصحاب رسانه برگزار گردید .
جعفری ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفدهم مرداد ماه به مناسبت روز خبرنگار بیان نمود: مسایل و مشکلات در بحث اطلاع رسانی و خبرنگاری در این استان با عنایت به شرایط و ویژگی های خاص استان دارای دشواری های مضاعف بر مشکلات خبرنگاری می باشد ولیکن با این وجود همچنان شما خبرنگاران عزیز لحظه ای در اطلاع رسانی غفلت نمی کنید و با تمام توان این مسوولیت را بر دوش میکشید که جای دارد از این تلاش ارزنده شما که در جهت رشد سطح آگاهی جامعه می باشد و همچنین تعامل سازنده با مدیریت شعب استان تقدیر و تشکر نمایم .
همچنین مدیرشعب استان طی این نشست خبری بیان نمود: شرایط ویژه ای که مسبب آن شیوع ویروس کرونا می باشد،  با درگیر نمودن برخی از کارکنان ، تاثیر  بسزایی بر نوع فعالیت های بانک، به ویژه پرداخت تسهیلات داشته است. ولیکن پرداخت تسهیلات همچنان در دستور کار بانک بوده است . شرایط حال باعث گردید برای کاهش مراجعه حضوری به بانک تغییراتی در فرایند های بانک صورت گیرد .از این رو بستری ایجاد شد تا برخی فعالیت های بانک مانند افتتاح حساب و درخواست دریافت تسهیلات بصورت اینترنتی صورت گیرد و همچنین فعال کردن رمز دوم ، فعال نمودن کاربری همراه بانک و... نیز بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق درگاه های اینترنتی صورت گیرد.در سال جاری تا نیمه اول مرداد ماه در بخش تخصصی مسکن و سایر خدمات پرداخت تسهیلات شرایط عادی خود را طی نموده است و همچنین در این بازه همکاران گرامی این استان تا کنون تعداد 391 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج،150 فقره تسهیلات اشتغال زایی ، 125 فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی پرداخت نموده اند.ولیکن باید عنوان نمود  عمده فعالیت بانک به سمت پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن پیش خواهد رفت که این موضوع شرایط مناسبی را برای خانه دار شدن هم استانی های عزیز فراهم خواهد نمود .تا کنون تعداد 2943 نفر متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیارد ریالی بانک مسکن در طرح اقدام ملی مسکن می باشند که با افتتاح حساب در این طرح مشارکت نموده اند و امیدوارم با شروع این طرح و به سرانجام رسیدن آن برخی مشکلات هم استانی های گرامی بر طرف گردد.
در  پایان مراسم از خانم شریفی خبرنگار روزنامه خراسان،خانم علی آبادی نماینده آخرین خبر در استان سیستان و بلوچستان و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به جهت تعامل مناسب تقدیر گردید .

آخرین بروزرسانی 1399/12/6